| Alina0045 a întrebat:

daca mi-am schimbat de cateva ori numele de la facebook, si dupa spune ca nu mai imi dau voie, din cauza ca l-am schimbat deja in ultimele 60 de zile, trebuie sa astept inca 60 de zile dupa care pot sa il schimb? Dar daca imi dezactivez contul, si dupa 60 de zile, il reactivez, pot sa imi schimb numele din nou? Va rog frumos, e urgent! Multumesc!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Da, daca trec 60 de zile de cand ai schimbat ultima data numele il poti schimba indiferent daca contul e dezactivat sau nu in acest timp.