| Ionii1233 a întrebat:

daca mi as face cont in banca mi-ar lua cei de la banca ceva comisioane!? Și așș vrea sa pun bani pe card, să trrimit bani.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, din asta castiga bancile, din comisioane. Trebuie doar sa gasesti banca care ia cele mai mici comisioane pentru nevoile tale.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu ti ia comisioane mari,bancile mai cunoscute si cu clientela mare. Iti poti depozita banii la ei,dar fara dovada,asa ii poti scoate cand doresti si ii poti trimite sau cheltui pe internet si prin mall-uri cand vrei tu, doar ca, daca cheltuiesti direct cu cardul, te taxeaza. Trebuie scosi banii inainte de a fi cheltuiti, din bancomat.