| MadalinaZNM a întrebat:

Buna, daca poate sa imi zica cineva ce inseamna cand visezi o persoana necunoscut, gen ai vazut persoana aia doar in poze pe Facebook si nu il cunosti si nici nu ai vb niciodata cu el si cand te trezesti observi ca ti-a trimis mersi. Oare ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt vise de noapte, generate de mintea noastra, de ceea ce vedem peste zi sau intr-o anumita situatie.
Evita totusi sa raspunzi strainilor pe FB, visul poate fii un semnd e primejdie. Poate este bine sa-l blochezi pe ala de nu-l cunosti, daca ti-a trimis un merci, putand fii un pedofil, sau vreun proxenet, care urmareste inselarea fetitelor, sa le poate scoate din tara si vinde pentru prostitutie.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic. A fost doar un vis.
Nu cumva îți place de acea persoană?

| ibaal a răspuns:

Nimic laughing
Subconstientul lucreaza. Ai vazut poze sau ceva si ti-a ramas in minte.
In majoritatea viselor apar si persoane pe care nu le stim personal. Adesea uitam visul in intregime, daramite persoanele pe care nu le asociem imediat cu realitatea.winking

| xPanth3r a răspuns:

Probabil si persoana respectiva te-a visat sau se gândește la tine ori daca nu probabil te urmareste

| MadalinaZNM explică:

Nu mi-a trimis un mersi, sa autocorectat mi-a trimis un mesaj