| KiSS_4146 a întrebat:

Daca stiti diete care dau rezultate happy sa imi spuneti si mie am nevoie de ajutor multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| night_crawler a răspuns:

Incearca sa nu mai manaci dupa ora 18:00...si mananca multe fructewinking

7 răspunsuri:
| metonst54 a răspuns:

Se numeste :"Sport si fara fast food/snacks"

| BabyRosse a răspuns:

Ce fel de diete de ingrasat sau slabit eu tin de ingrast.

Răspuns utilizator avertizat
| KiSS_4146 explică:

De slabit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite niste reguli esentiale pentru o dieta http://www.totulpentrufemei.ro/......_de_succes

| iuliana_8416 a răspuns:

Ia activia fa miscare tine regim o nu manca dulciuri

| lolo. a răspuns:

Paii da mama mea a tinut si ea o dieta timp de un an de zile.de la 80 de kg a ajuns la 60. ea chiar a vrut asta a avut ambitie.nu mai manca dupa ora18 nimic in afara de fructe, ceai.nu manca fast food si nici paine.cate odata mai manca o jumatate de felie paine neagra. dulciurile si chipsurile lea eliminat.deci dupa ce ai slabit cat ai vrut nu incepe iar si manca lacom.nu e greu sa slabesti e mai greu sa te mentii.succes!:*