| RAY a întrebat:

Sunt si eu curios ce diete stiti de slabit?

in special de a arde grasimea abdominala?

exrecitii fizice + dieta sa-mi spuneti daca ati incercat si v-a dat rezultate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SmoKeD a răspuns:

Dieta e simpla.Alimente bogate in proteine(lapte, oua, carne, branza) si cu putini carbohidrati.

Poti face abdomene si ridicari de picioare + diverse tipuri de crunch de pe net, luni miercuri si vineri ar fi indicat sa te antrenezi.Dar sa iei ceva greu atunci cand faci abdomene sa pui un disc de metal de 5k de ex a.i. sa faci maxim 8-10 repetari, daca poti mai multe maresti greutatea.
Dar abdomenele sunt in special pentru cele 2 patratele de sus, fa ridicari de picioare din culcat pentru cei de joslaughing.
Iar daca duminica poti face cardio(inot, bicicleta, alergare) ca sa dai jos grasimea de pe abdomen ca poti face si 2000 pe zi ca aia tot acolo ramanehappy