| Christinnnee123 a întrebat:

Dati-mi niste exemple de siteuri de socializare.

10 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ma gandesc ca te referi la retelele de socializare. Fiind specialist in comunicare am sa-ti scriu repede toate aceste site-uri: Facebook, linkedin(retea sociala profesionala), tumblr, pinterest (zona de business), instagram, twitter (micro-blogging), forsquare (mai mult pentru spiritul competitiv, nu are multi adepti in Romania), google + (foarte bun pentru personal branding), Netlog (nu-l recomand, e out-datat), la care se adauga two (e foarte nou dar nu prezinta o rata de succes prea mare pentru viitor) sau badoo (mai mult pe matrimonial) si hi5 (din nou, out-datat). putem trece si skype-ul aici.

| Cameliapantiru a răspuns:

Facebook, Twitter, Netlog, Skype etc

Răspuns utilizator avertizat
| j1NNNx a răspuns:

Facebook,twitter,Skype,Yahoo Messenger si Hi5 big grin

| Alexandru_Roman_1999 a răspuns:

Facebook, two, watap.

| Bordeianu_Stefani_1998 a răspuns:

Tumbrl, Instagram

| Dary2003 a răspuns:

Facebook,Twitter,ASK,Omegle,Cleverbot. Sper ca te-am ajutat!

| AcToRu a răspuns:

Http://paidtasks.net/? ref=2518 daca vrei sa faci banii!