| anonimgirls a întrebat:

Buna!happy
Dati-mi niste statusuri de indiferenta pentru o anumita fatahappy

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Prietenul adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat`! love struck sper sa-ti fie de folos love struck :*

2 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar, si impresii de star "avec moi, ce soir"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

If this role was given to me for playing, I will do it

Daca rolul acesta mi-a fost dat in acest joc o sa-l joc

"Intr-o zi, vei cadea, undeva intr-o groapa, vei cadea, vei cadea, la nesfarsit. Vei striga dupa ajutor, si nimeni nu va veni sa te salveze. O sa stii ca eu as fi venit."

"Intr-o buna zi, vei veni la mine, si-ti vei da seama ca mereu am fost acolo, pana atunci stai cu ceilalti."

| mileycyruss522 a răspuns:

Stau aici in fata calculatorului si numai de tine imi "pasa"
cam asta ar fi statusul