| Static a întrebat:

Buna dati-mi si mie filme cu Predator daca mai stiti, noi. Sau cu Alien, tin sa va anunt ca Am avzut Alien toate partile Predator toate partile si Alien vs Predator toate partile, adica alea 2, poate au mai aparut. Barim explicati-mi si mie cate ceva despre Alien si Predator: de ce sacrificau Predatori oameni ca sa poate obtine alieni, prin acele chesti ce le infiltra alienii in burta oamenilor, dupa care ieseau. Doar ca sa ii vaneze?

1 răspuns:
| YUSTY a răspuns:

Uita-te la "Predators 2010". Cat despre mesaj daca te uiti bine la toate seriile o sa-ti dai singura seamawinking. Fundita?