| HeavenInHell a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri dragute pentru messenger, niste descrieri about me si niste link-uri cu poze pentru comentarii la hi5! Cele mai bune vor primii funda!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Uite niste statusuri :
h'cum se schimba unii in curve.nc nu'ti vn sa crezi

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau?mai bine ar fi sa calculezi din nou

Tu te mai suporti?eu nu te mai suport!

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta sh iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Aveti calitati aparente sh defecte permanentesunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneori Stiu cat ma adorati asta e.ma suportati

Dar eu nu asc ce sp lumea rea nu crd nmc din c sp ea

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Defectele melesunt calitatile tale

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

Fiecare barfa...ma face mai importanta

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pey normal ca a ta e praf!

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti,ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce?nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea,dar nu are nevoie de tine

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele...dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'.asta era in generala acum e fata de liceu,sh e dementsiala!

Discoteca toata,se uita cum arata le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa!Auzi multh blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blah

Dar asta mica promite cica,ca va fi cea mai buna gagica de astazi!

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine,nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereu

Dc cand te intrb ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic,nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu!Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc. .

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata...tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce.ti doresti :p . Incearca sa zambesti , urmeaza sfatu' : Fii fericit,toate trec,ba da`le dracu'

Nici prea vulgar,nici prea cuminte...dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea...tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vn[:X]

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine ! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine .

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece ! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10 !

'' Poate ca asta o sti si tu .Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu !''

sts pe care il am eu acum:E clar ca nu'l auzi cand te iubeste in tacere!

Niste descrieri about me:
Te-ai nascut original, nu muri o copie .
# Viata mea s`a intors la 180 de grade : - Ce misto ar fi daca as putea face niste episoade . - Ce misto ar fi daca as putea sa am tot ce vreau . - Ce misto ar fi sa primesc bani numa' pentru ca stau . - Ce misto ar fi sa am totdeauna 20 de ani . - Ce misto ar fi daca fetele nu s-ar mai uita la bani . - Ce misto ar fi sa imi vina [pac!] toti in ajutor . - Ce misto ar fi sa nu ma aresteze dupa ce te omor . - Ce misto ar fi sa fumez pe oriunde iarba . - Ce misto ar fi daca dragostea n-ar mai fi oarba . - Ce misto ar fi sa am toate tzoalele care-mi plac . - Ce misto ar fi sa am un Lexus si un Cadillac . - Ce misto ar fi sa am toti prietenii mai aproape . - Ce misto ar fi sa n-am prieteni care sa ma sape . - Ce misto ar fi sa nu ma doara niciodata nimic . - Ce misto ar fi sa nu fie un simplu vis tot ce zic . - Ce misto ar fi sa fie iar cum era inainte . - Ce misto ar fi sa dau timpu' inapoi doar asa din minte . - Ce misto ar fi sa fie tot timpul vara . - Ce misto ar fi sa dam chindii in fiecare seara . - Ce misto ar fi ca mereu sa fumam si sa bem . - Ce misto ar fi sa bagam asa pana cadem . - Ce misto ar fi sa ramana numai repistii pe lume . -Ce misto ar fi sa ramana cu noi si baieti aia buni . - O iei pe care-l vrei da' eu il iau doar pe . - Ce misto ar fi sa stiu si eu naibii de ce? . - Ce misto ar fi sa nu sufar mereu pentru piese . - Ce misto ar fi sa nu ii iubesc si sa nu-mi pese . - Ce misto ar fi sa rad doar cand am eu chef . - Ce misto ar fi sa sa cant cu Mr. Net . - Ce misto ar fi sa am o vila mare si un studio . - Ce misto ar fi sa nu ma schimb sa raman mereu eu . - Ce misto ar fi sa nu mai fie muzica proasta . - Ce misto ar fi sa se auda numai muzica noastra . - Ce misto ar fi sa nu mai mi faca dor . - Ce misto ar fi sa n-am zile in care vreau sa ma omor . - Ce misto ar fi sa fie totul putin mai usor . - Ce misto ar fi sa ma fac mereu inteleasa . - Ce misto ar fi sa scap de ura, sa scap de stres . - Ce misto ar fi daca baietii ar fi toti mai de treaba . - Ce misto ar fi sa am raspunsuri la toti care ma intreaba . - Ce misto ar fi daca toti mi-ar cumpara albumu` . - Ce misto ar fi ca mi s-ar mai ushura si mie drumu` . - Si-nca ceva real . O sa beau la final

o da! nume? Diana. ani 14,1995 fotografie, friends, subway, insula, muzica, vin, CocoRosie, waterrr de la tedi, pc, deviantart, mess, beibi, honey, pisi, ba,**** mea, gen, dude, oamenii pe care-i iubesc si oamenii care ma iubesc, Trainspotting, winston, familie, fetele mele si baieti, aiureala, prosteala, naivitate, seriozitate,queen, bilingv, telefon, internet, best friend , incredere, dunhill, ironie, minciuna, tradare, barfa, cadouri, craciun, "hey, baby", pringles,biberon, 10 ai, alexandru ioan cuza, sarcasm, iubire, agrafe, palarie, ochelari, sociabil, maci, floarea soarelui, gerbera rosie, ultimul rand, chiul, lene, iarna, vand, ploaie, prosti, incapatanata, agasanta, draguta, ciudata,grota, accentul profului, sani, buze faine, puppy dog eyes, coergitiva, irascibila, iritanta, hugable, amore amore, peaca love and freedome, rosu si negru, mooov, unghii,tiramisu, "You, always you", "Ava adore", indragostita, lasa, greaseala, tren, calatorie, frica de inaltimi, frica de apa adanca, frica de masini, carusele, inghetata de fistic, menta, balsam de buza cu cirese, par mediu, inele, cercei, liliac, maci, gerbera rosie, floarea soarelui, rasfat, liniste, pe bloc, Rents si Sick Boy, pereti, filme, glume proaste, "Ai o tigara?", culori, mim, pitici, gandaci, perne pufoase, jamlegend, parculet, ora 4, "curvele zac". etc vrei id? cere:*

1. I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair.
2. I hate the way you drive my car.
3. I hate it when you stare.
4. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind.
5. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme.
6. I hate the way you’re always right.
7. I hate it when you lie.
8. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry.
9. I hate it when you’re not around, and the fact that you didn’t call.
10. But mostly I hate the way I don’t hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all.

Sunt: diferita

As vrea: Sa plec departe de toti si de toate

Pastrez: amintirileMa tem: de paianjeni

Aud: tot ce nu vreau.

Ador: prietenii care au ramas alaturi de mine cand am fost vesela si cand am plans

Nu sunt: asa cum vor toti sa fiu

Niciodata: nu spun tot ce am pe suflet.

Rar: tip.

Plang: cand simt nevoia.

Nu vreau sa fiu speciala. Toate pizdele se cred speciale! - fara suparare -
- Cine a trebuit sa stie ceva despre mine, a stiut deja. cine nu trebuie sa stie nimic, nu va stii niciodata!
- Adesea, mi-as fi dorit sa nu treceti toti cu bocancii prin viata mea!
- Nu am atacat pe nimeni pentru propria placere!
- Altii se simt excelent cand se ia de viata mea si lucrul asta nu il inteleg!
- Iau criticile ca pe un rau care`mi face bine. dar ura asta exagerata imi face scarba!
- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!
- Nu am destramat relatii, nu am frant inimi, nu mi-am batut joc. mi-am urmat instinctele. N`am calcat pe cadavre, nu am dat din coate!
- Urasc minciuna, ador persoanele sincere , fara interese ascunse!
- Spun intotdeauna ceea ce gandesc , din nefericire pentru mine!
- Daca prima data cand te-am vazut nu te suportam, e foarte greu ca acum sa imi schimb parerea!
- Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!
- Nu traiesc din amintiri!
- Ador noptile pierdute in doi!
- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!
- Urasc vrajeala!
- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!
- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!
- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!
- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!
- Nu renunt niciodata la ideile mele!
- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!
- Sunt exagerat de incapatanata!
- Recunosc atunci cand gresesc!
- Plang uneori, dar niciodata de fata cu cineva!
- Nu visez la o viata mai buna!
- Nu ma indragostesc niciodata de aspectul fizic si nici de contul din banca. Sufletul cuiva este mai important decat orice altceva!
- Iau foc daca sunt jignita sau daca cineva imi jigneste familia!
- Pozele mele sau ipostazele in care sunt facute, nu arata cat de inteligenta sau cat de fraiera sunt!
- Nu plac la toata lumea, dar plac cui vreau!
- Urasc cu adevarat o singura persoana si am tot dreptul sa fac asta!
- Nu judec niciodata pe nimeni, fiecare are dreptul sa fie ce vrea!
- Am facut multe prostii care nu s`au aflat niciodata!
- Am invatat ca banii din buzunar nu te fac mai destept. prost te`ai nascut, prost ramai, prost mori!
- Pot fi extrem de educata si extrem de nesimtita cu cine nu ma respecta!
- Par fericita. si sunt cu portia, iar momentan sunt mai tot timpul!
- Deseori sunt chiar ipocrita!
- Nu imi vand prietenia pe un " te iubesc ". Prietenia e cu totul altceva!
- "El" e persoana speciala din viata mea! Noi ne certam, noi ne impacam!
- Am dezamagit decat acele persoane care nu m`au ascultat niciodata!
- Am mintit, dar am si spus adevarul!
- Am spus ca imi e bine cand de fapt simteam ca mor!
- Am gresit.
- Sunt clipe in care rad cu mare pofta, clipe in care zambesc, clipe in care zambesc fortat, clipe in care cad pe ganduri si ma intristez si clipe in care plang.
- Nu am vrut niciodata sa fiu speciala, fac lucruri banale. dar tot ceea ce fac poarta amprenta mea!
- Tot ce ating, va fi al meu. pentru ca EU aleg!
- Nu sunt geloasa,daca nu`mi dai motiv![Imi pare rau daca prin afirmatia asta,dezamagesc unele persoane!]
- Nu visez o cina in cel mai elegant restaurant, visez o cina in doi la mine acasa. un dus impreuna, o imbratisare, o sarutare.
- Nu visez la o noaptea de sex nebun, visez la o noapte in care perversiunile sexuale se transforma in dorinta de a`ti arata cat de mult te iubesc!
- Parerea celorlalti despre mine nu este problema mea!
- Nu neg ca am avut perioade in viata cand am fost un copil tampit!
- Am ales de multe ori sa plec inainte de a fi dezamagita!
- Nu uit nimic!Iert.ceea ce este cu totul altceva,dar nu uit
- O singura persoana m`a facut sa ma schimb si ii multumesc!
- Imi lipsesc cele mai stupide lucruri!
- A fost odata. acum e altceva!
- Urasc fitsele!
- Urasc femeile care se fac de ras!
- Urasc femeile care se daruiesc oricui!
- Urasc femeile care urla in public!
- Urasc femeile care isi cearta barbatul in public. Rufele se spala in familie!
- Urasc femeile care vor sa schimbe barbatul de langa ele!
- Ador sa stau vara la o terasa. sa fim doar noi doi si eu sa stau cu picioarele peste picioarele tale!
- Ador diminetile care ma trezesc cu o raza de soare si un sarut!
- Ador barbatul ala care ma face sa ma simt femeie!
- Am invatat sa traiesc si fara persoanele care imi lipsesc!
- Nu stiu sa astept prea mult. vreau totul, nu ma multumesc cu jumatatile de masura!
- Ma lupt in fiecare zi cu mine, cu frica ca o sa fiu dezamagita din nou!
- Cu mine impart bune,rele,bucurii,dureri,lacrimi. Sunt eu si cu mine,acum si tu!
- Nu ma compromit! Nu ma am decat pe mine! Si pe tine,de la un timp!
- Nu vreau ca nimeni sa imi multumeasca pentru ceva anume!
- Am toate defectele din lume si astea sunt singurele care vor fi vizibile lumii intregi. calitatile sunt pentru "alesi"!
- Cand o sa iti aduci aminte de mine, fata ta o sa se lumineze cu un zambet. e deajuns!
- Am lucruri pe care altii le viseaza. dar care nu imi trebuiesc!
- Nu am inselat niciodata.
- Am fost naiva cand am vrut sa fiu!
- Am devenit scorpie treptat, incepand cu prima relatie esuata pe care am avut`o. Tinand cont ca am trecut prin una, m`as declara o scorpie de nivel mediu spre avansat!
- Mereu am fost de parere ca trebuie sa lupti pentru ceea ce vrei sa ai si apoi trebuie sa lupti ca sa pastrezi ceea ce ai castigat!
- Imi e frica de sentimente. pentru ca atunci cand iubesc, uit total de mine!
- Azi sunt fericita. Maine voi fi cu un gram mai mult. Poimaine o sa am o portie dubla!
- Asta e 10 % din viata mea Restul 90 % e pentru persoanele mele speciale ( Speciale pentru ca sunt ale mele ) !

●Ce sunt eu ?!●
Sunt o simplă fată.
Sunt fata care are ceva special.
Sunt fata care are sclipirea aceea în ochi.Şi nu îmi sclipesc ochii din cauza excesului de Mascara. Spre deosebire de tine. ;
Sunt fata care iubeşte muzica. :X
Sunt fata care urăşte minciuna. x(
Sunt fata care este foarte sigură pe ea.
Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.
Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi

Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi. ;
Sunt fata care iubeşte dulciurile. :X
Sunt fata care adoră vara ! :X
Sunt fata care nu e perfectă. Şi nu cerşesc complimente sau suspine şi zâmbete false. [-x

●Ce ştiu ?!●
Ştiu că am prieteni adevăraţi, care nu mă lasă la greu. :X
Ştiu că lumea e rea.
Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <
Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele ! )
Ştiu că totul trece.

●Ce cred ?!●
Cred că prietenul fără defecte nu există. [-x
Cred că uneori, viaţa e nedreaptă. (
Cred că prietenii mei sunt cei mai buni ! > <
Cred că toată lumea are defecte.dar şi calităţi.

●Ce vreau ?!●
Vreau să devin cineva.
Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată. [-x
Vreau o poveste fără sfârşit. :X

●Ce aştept ?!●
Îl aştept pe Făt-Frumos.

Link-uri cu poze pentru comentarii la hi5:
http://www.pozehi5.com

http://www.pentruhi5.com/

http://www.hi5pics.com/

http://imagini.99k.org/

Sper ca ti-au placut !

| Daniella a răspuns:

♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate ! love struck
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori love struck .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus smug .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck .
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii . happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla happy .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc batting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cazut,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !

| alecรSutรa_3392 a răspuns:

A mai trecut o zi, o saptamana, o luna
Ne intalnim, nu vorbim, nu ne spunem nici "buna"
Cand te vad parca-mi sare si inima din loc
As vrea sa fiu cu tine, sentimentu nu e reciproc

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant,Minciuna ! Si tOate fara nici un motiv ! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste , Unde trebuia sa ofer indiferentSa !

αм cяєzυт ιη σcнι ѕιηcєяι ѕι ∂α`н,м'αм αяѕ. . .αм ναzυт` ιη σαмєηι cє ηυ`н νяσιαм ѕα να∂ νяєσ∂αтα`н. . .ιυвιяєα ѕι υяα cυм ℓσνєѕc αмвєℓє ∂єσ∂αтα`н

тιмρυ νιη∂єcα яαηι` ∂αя υcι∂є ѕρєяαηтzє`. . .ηυ`н ρσт ѕα мα ƒєяєѕc ∂є αмιηтιяι єχαcт`н cα ∂є gℓσαηтzє

ѕтιυ cα υηєσяι є ρяєα тαяzιυ. . .ѕα ℓυρт ∂є υηα ѕιηgυяα , ηυ ѕтιυ ! єѕтι αтαт`н ∂є ∂єραятє`н. . .υη ƒιηαℓ ƒєяιcιт`н , ∂ιη ρσνєѕтι ηєтєямιηαтє!

ιηcσтяσ ѕα αℓєяg؟؟ ؛ےلé ¾ٍلےٍُℓ ى؛ُ. . .ىé`لى ٌُ¾ éçcے؛∂؛ے؛ éç ٍéç؛ ¾é éç ∂ُىç؛z؛ُ

Vezi tu nu pot sa te uit fiindca te iubesc prea mult.Insa tie ti-e usor mie insa imi vine sa mor.

Daca tu pleci totul se duce se duc iluziile mele si cu ele rostul meu. Daca tu pleci viata mea este cea care se va duce. Daca tu pleci sufletul meu se va duce la ca si soarele cand vine noaptea!

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat….

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...

cu ochii inlacrimati privesc strada invaluita in ceata, astept cu nerabdare sa vad pasii tai indreptandu-se spre mine,dar tu nu vi...pentru ca altcineva se bucura de dragostea ta

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata

-Am gresit,dar stii ca te iubesc !

Orice ai face acum e in zadar,iubirea ta imi lasa un gust amar

Maii BIneeeeee AS Fi Murit decat SA ma fi aparasit.

doar una este sefa ta,te iubeste sio iubesti si tu pe ea,te iubeste si merita sa o faci fericita,sa simta ca e iubitawinking

SAudaaa TOata Lumeaaa CAt O Iubesk EU LASa SA Audaa CA MOr De FOcul Tau 100% Iubiree SInceraa AColo DIn Inimaa[;x]

Am o nebunie care iti place tie Am ceva aparte Eu nu sunt ca toate...

LAa Greau ma Ajutat SI nici Odataa nu ma las`atwinking Miaa ridi`Cat mereu Moralul.winking SI mIaa ar`atat Cinee Suntt CU ade`varaattwinking:X:X

dintr-o greseala ai [;x]renuntat...la tOt ceti- a fost mai draG.ca nu e vorba de mine da nici fata nu e bine unde estii so mangai si povesTi mEreU sAi sPuI●•° ♥

●Mereu Langa Mine...Orice Sa`r Intampla.Ea v-a Ramane Mereu In Inima Mea:X O Iubesc Si Ea Stie Ca mi-as Da Si Viata sa-i Fie Bine.S`o Vad Zamind De Fericire!:X"

●ëë Tata nu fi suparat fiindca n`am iesit baiat,Sa nu`ti para Tata rau asa a vrut. Dumnezeu,ma privesti cu bucurie si vezi cat iti seman tie, Stiu Tata ca intr-o zi. Mandru de mine-ai sa fii!"

[!] O Femeiee NeCinStita. Stie BarBbatu` Sa~Si MinTa. I Spune VerZi Si UsCate. De CreDe Si Ea JumaTe [:O] . Cum PoTi Sa DoRmi LiniStita. CanD Stii Ca`i FoSt NeCinstiTa [?!] `::"

Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fii mereu acelasi TU
Sa sti sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor s-ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE
Si cald tu sa ramai chiar
daca afara ninge.

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalt

¦ Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…

Ai fost , vei fi si vei ramane aici… in inima mea

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca: "Asa a fost o data!"

Am plans, am suferit, am pierdut atatea... totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi...

Poti sa inchizi ochii la ceea ce nu vrei sa vezi.Dar nu poti sa-ti inchizi inima la ceea ce nu vrei sa simti

Mam saturat d toti de minciuni si rautatzi. d prietenie falsa. d atata lume hoata. cne crezi ca tie aproape t loveste p la spate. toata lumea e la fel. fiecare pentru el...
Vrei s` stii` ce categ0rii` de 0ameni snt in juruu` meuu`? bine, itsi zic ! Prima categ0rie care`mi place [ Prietenii` adevaratsi   ] a2a categ0rie care se mareste pe zi ce trece [ gun0aie   ]
Iubesc in tacere un chip strain,
Plang incept si din nou imi revin,
Din cerul senin voi culege o stea,
Viata din nou cu ea voi schimba.
Mergand pe carari voi intelege pe loc,
Al vietii mult prea crud joc.
Voi traii pentru azi,voi traii pentru maine,
voi pierde o parte importanta din mine.
Voi trece peste toate,voi invinge mereu
Te voi uita, imi va fi foarte greu!

Prietenia conteaza f mult Dar trebuie sa sti s`o apreciezi
♥ trαfíςαитα đз кøкαίиα ♥ ßhåååå←

Am amintiri ce ma pierd printre ele dar ma linistesc spunanad asta-i cartea vietii mele.happy

Atatea amintiri, clipe . Nu pot uita . Sunt atat de confuza in camera mea

mi-aduc aminte, cand eram suparata . O tigara si un sfat, cat de mult au contat ! :X:X

E greu sa ma gandesc ca azi suntem doar amici !

|Numai e ea fetiţa ce tăcea,astăzi îţi spune pa,ieri poate-i păsa :]
Nuu` am 0 viatsa perfecta, dar stiuu` s` iauu` din ea ce`i mai frum0s !
intr-o zi s`a oprit pe pod , Se gandea sa sara sh a stat putin pe loc : S`a gandit , a sarit sh`a lasat un biletzel .["Te voi iubi mereu si`o sa te astept in cer  !
Totsi avem o durere in suflet ce nu ne lasa sa traim .Trebuie sa incepem iar sa zambim !

Cu tine in gand``,stau noapte si zi``,si nu stiu viata fara tine cum ar fi`...`.
2. M'ai atras cum ai stiut numai tu `• Si'am ramas doar a ta cu sufletul `
• M'ai atras cum nu a facut'o altcineva `• Si de atunci locul tau e in inima mea :d<
5.Regrete  ` Eu nu am regrete ` Dar tot ce urasc cel mai mult la tine:-:d< `.
7.Si tot ce este bun in viata mea ` Este doar din vina ta:-

Singura pasiune a lui sunt eu `.Restul `.Sunt doar placeri`.
Felul ei de a fi .Atat de diferita `.Te`a facut sa o placi `.E chiar deosebita`.
.Plictisite`.Ca sunt prea multe ispite
Acum zambesc`.Cineva mi-a spus candva Ca toate dorintele se implinesc Fitele mele nu iti plac Dar pentru mine faci orice Asta`i moda actuala Sa fiu dulce si sa am vrajeala Ca asa sunt eu de fel Fitoasa ` Dar cu caracter .
Am invaTaT Ca oricat Ai PlaNge LumeA Nu Se OpreSte In LoC PenTru DureRea TA
Aseara am visat
Azi s-a intamplat
Maine voi fi cu tine
Iar apoi nu vom mai fi
Dar mai corect
Ramai cu bine
Si uita de mine

Si`ti doresti sa fii ca atunci cand erai mic
Cu zambetul pe buze si sufletul curat
Fara griji fara stres fara un cer intunecat
E aiurea sa nu ti se dea a doua sansa
Ca ajungi un suflet pierdut intr-o viatsa.

N’a fOst z1 sa nu’mi para rau ,
Ca ti’am gresith si tZ1′a fOst Greu
A1 plans , a1 rEgrEtaT str1gand
S1 tOtus1
Ejt1 s1ngura de pe pamant
kre nu m’a facuth sa plang
Un cuvant
Un saruT
eU te’am p1erduTh
Te privesc mereu doar ca pe-o amintire
Esti in capul meu o simpla viziune
Visez mereu la alea tale buze
Si la al tau sarut
Vreau sa te uit ,dar e prea mult.
Imi amintesc cum ai plecat
Si mii de lacrimii
In urma ta am varsat
Imi aminesc si acum
Nu te preface ca nu stii
Cand ai plecat de mine ai uitat
Ce dragoste a fost
N-a avut nici un folos
Nimic nu mai are rost!

De ce am crezut in tine
De ce am crezut ca esti si ca
Vei fii intotdeauna alaturi de mine
De ce imi amintesc mereu
,,Cuvintele tale"
Si de privirea ta care ma facea
Sa cred ca toata lumea e a mea!

Daca viata mi-ar putea oferi
Inc-o data sansa de-a regasi
Clipele ce-au fost si s-au risipit
Si tot ceea ce impreuna am cladit
Port in gand mereu doar privirea ta
Realitatea nu o pot accepta
Ieri erai cu mine azi nu mai esti
Ce s-au scris candva au fost doar povesti:X
iti cer iertare , stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede, te rog iarta-ma…
Inchid ochii si visez la o lume mai buna. Dar realizez totusi ca viata e o minciuna...nimic ce e bun nu poate sa dureze...viata e cruda si totul e minciuna.
Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fosta prietena cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara !happy
sa stii sa alegi ... cea mai buna cale.cand toti se indoiesc de puterile tale.sa ajungi sa pasesti langa imparati si regi.dar in acelasi timp sa nu uiti cine esti. J
Las o poza la vedere, ca din cand in cand...
Uit sa imi iau "La revedere"... winking

Kt timp pe lumea asta eu o sa mai traiesc...
Sora ca tine nik ca mai gasesc...
Stii ca pe tine te iubesc...
Si foarte mult eu te-ndragesc...
Si aku sa bem in cinstea noastra...
Si sa tipa s-auda toti...
K papusici ca noi...
Nu se gasesc chiar peste tot...winking

Paharele sus...
Shampania sa curga...
Respekt pentru noi...
K i-am facut pe fraieri sa planga...

~Am si acum in minte prima zii in care te-am vazut,in care m-ai vazut.te-am placut si m-ai placut.si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine.hm .ce mai zile!;x

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nU tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk !
Era o COpilaa Candva`.Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaica

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente...sau dupa vorbe scoase de niste Zdremte...
Cata invidie aveti in voi.Nici Dumnezeu nu face fata.M.am saturat de asa perversi sh de lumea hoata.

Am lãsat în spate tot ce m-a rãnit, când l-am cunoscut pe altu' si m-am îndrãgostit"
Sa moara tactu sh mata.Daca tu ma.nseli cu alta.
Cu dulceatsa mea te.am facut sa ma iubesti.Zi de zi la mine sa te gandesti.
 Milioanele se duc.Bani n.au valoare.Dar fratele iti ramane frate pana la ultima suflare.
S.au racit vorbele tale.Nici nu stii ce mult ma doare.
Dar Dumnezeu tine la mine...Shi poate maine imi va fi bine:X
Sa te iert n.ai meritat .Ca prea urat te.ai purtat.
Reusesc des sa te supar si`mi pare rau! Acum chiar am facut o pasiune pentru sufletul tau.Sti` bine : am o slabiciune pentru tine:X
Esti mare vagabont,Mare haladit...Vino la printzesa ta si'o sa fii cel mai iubit;x
Am valoareee sh.mi staa bineee`!Morr du dusmancelee de mineee`!:X
In viatssa mea tu nu mai ai ce cauta`winking
Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat !"
 [ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

 Mare greseala am facut ca la tine am tzinut mult Iti aratam totul pe fata ce'a mai mare greseala din viata, Cu ce oare te'ai ales ca ai jucat teatru cu mine, tu crezi ca ai facut bine!

Eo ma jur cum imi e mai rau`!Ca nu te las barbatu meu`!love struck

¦ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti,sa speri si sa iubesti love struck! ¦
#.•Nu arunc cuviiinte inaiiinte ;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•
"#.Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dOr
* Esti in dormitor , itsi aprinzi o tigare drooling itsi pui un wisky smug incercand sa uitsi de dor oh go on. Nu te gandeai ca primul o sa fie el. ca vrei sa uitsi tot trecand peste oh go on. Inca te gandesti la vechea ta poveste ;x !
* Lupte pe strazi , baieti , pizde si garzi winking . Nu te mai plange. asta e destinu` tau happy sa stai cu capul sus mereu .
 Itsi aduc aminte de clipele fierbintsi din dormitor drooling. cand imi spuneai " Iubita te ador ;x , mor de al tau dor batting eyelashes
# Ramai cu ea oh go on. asta ai ales happy merg pe drumul meu . Al tau ?! Scumpule , e in celalalt sens batting eyelashes .

# Amintirea`i inca vie oh go on , dar preferii` sa taci ! Sa suferii` , sa te prefacii`.

Am invatat ca dureaza ani sa câstigi încredere si doar câteva secunde sa o pierzi.
Fetele n`au defect, doar un machiaj perfect
O dau in *** de lume ... K eu oricum nu fac nimic din tot ce mi se spune!
мα ιɴтreвι de υɴde αм αтαт ιмαɢιɴαтιe ` ιмι ѕpυι cα ιтι plαce cα тrαιeѕc ɴυмαι ιɴ vαɴтezιe ` ѕι мα ɢαɴdeѕc dc ɴυ o ѕα ғιe ғrυмoѕ ѕα тrαιeѕc ιɴтo poveѕтe de вαѕм lαɴɢα тιɴe ;х
rιdιcι ѕprαɴceαɴα pαѕιoɴαl ` тe coмporтα cα υɴ ɢαɴтαl мαɴ ` ιυвιтυ ɴυ тe voι lαѕα ɴιcι dαcα αlтυ мαr ιмplorα `:х

ѕтιι cevα el ɴυ мα мerιтα ` dα ɴιcι αl 2 leα ɴυ o ғαceα `dα мereυ prιмυ ѕe vα ѕcιмвα ѕι ιαr αl doιleα мα vα αveα :х

eα dα тoтυl ` тυ ɴιмιcα ` ιι αrαтι doαr o prιvιre ` pe cαre ιl αdorα eα lα αlтυ de мυlт!
ѕтιι cevα αcυм тe coмporтι αѕα `тoтυl ѕα dαт peѕтe cαp dιɴ cαυzα мeα ` dα мαι вιɴe αѕα cα dυpαια ɴυ мαι αveαм cαɴd ѕα dαυ `тιмpυ ιɴαpoι cα ѕα ιтι zιc cα мαι вιɴe ɴυ eхιѕтα `ɴoι doι winking !
Am ramas la fel d` in0centa, diferentsa este ca acum nuu`mi mai e frica d` aparentse . Nuu`mi pasa d` nimeni, iubesc p` cne ma iubeste :X
N‘ai să înţelegi cât îmi e de greu . nu eşti în locul meu
"Nu E GeNul De FaTha CaRe Sa ProFite. ChiAr Si FaRa CluBuri PetRecE MomeNte IneDite:X"
e langa tine cand problemele sunt multe`si tot ea e singura care are rabdare sa te ascultebatting eyelashes.
#.stii tiipa` aia miica =x care ziicea ca te iiubea? xD ea defapt nicii nu te sup0rta >:] tu ciica` vr0iai sa iti bati j0c de ea =]] ai vazut`? ce i.ai cazut in pLasa! =x
•.• Stiie biine ce vrea! =x sii pe tiine te.a aranJat deja!~xD.

"•[De obicei,ii ciiitesc rapid.]. Pe cei care`mi Zambesc [Sh` de fapt nu ma inghiiit ;]•

~Mereu am castigat tot ce am vrut ;x! Acum tu ai pierdut tot ce prost ai fost ca m-ai pierdut ! Vrei sa te iert ? Niciodata ! Fa ceva pentru mine ; uita-ma si lasama dreacu odata ;x Paaa !

».pentru` miine esti her0iina! =x dar nu ma 0m0ri! =]] ca nu.s dependenta! =p

~ Prea perfect pentru` miiine! Prea perfect pentru nOii! Ciiiudat dar dupa plOaiiie` viine sOarele apOi! :X

• sii cand ziic : sa m0ara mata`!xD nu te.njur! d0ar imi p0n 0 d0riinta`! =x

• sii imi sp0neai ca s0nt c0piilar0asa! ;x atunci:iarta.ma dar nu s0nt pregatiita pentru 0 relatiie seri0asa!=x
~ Mi.as dOrii sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tOt asa apOi!

Promit că într`o zi o să te uit winking

●Si ce daca e lumea rea ma ajuta 'sora' mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mne!:X!

Sh orice Ar fi,Ea e dOar a Meah!:X

●Peste tOate o Sa trecem Cu kpu Sus!:X

●Dumnezeu ne-a facut prietene pentru ca mamicile noastre nu ne-au putut face surori.
●Tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine...
●Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X
●Nu`l vreau pe cel care ma iubeste.Il vreau p`ala care-mi sopteste: " O sa-i fac printesei mele palat in Bucuresti cand mai creste"!
●E atât de dulCe prin f3lul in care te seduce,e unică,e specială Nu e ca oO stea.E chiar oO stea!Ce te lu//ineazZă cum vrea ea:*.uublushing
●Te dOare cand vezi ca nu.mi paSa.Si itSi zic,a fOst O simpla intamplare.Lasa!oh go on
●Ai devenit persoana cea pe care parca nu o mai cunosc ! tOt` ce`a fOst a fosT ` ! adiO` , dar vei regreta . unele clipe ce au fOst in viata ta !

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine
Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat !
Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...
● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ !   ●
"Dåk ´åi nevøie   Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin   Nů´tsi fåce griji   ´ !"
S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal . "

Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"
Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´  . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea !   :* ´.

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat   ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt   !  "

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"
vreau s planG pentru`. n0i sa imi cer iertare`  `.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are. `.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic... . || ?"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii`  .PenTruu` cA o0` faceti bine`  . =x

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! "

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa?  Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!  Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie .ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi !"

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa .imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza ! "

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

mama ma nascut pRintsesa viatsa ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori . C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

]...Mama ce copile`!Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`!Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, tare

cum ai puthea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Prietenele mele? Te vor si ele

O sa`ti fac pe plac si voi pleca de indata,dar fii sigur ...N`o sa ma mai intorc Niciodata !

Sa te pastrez in aminTiri.E dreptu` meu

certe persone ti calpestano i piedi e ti chiedono scusa.Altre ti calpestano il cuore e nemmeno se ne accorgono...