| Soriii a întrebat:

dati-mi si mie niste titluri de povesti pentru facebook... multumesc, la cele mai frumoase

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

1. Un tramvai numit ''Dorinţă'' şi poţi scrie despre o fată care mergea tot timpul cu tramvaiul şi scrii ce i se întâmplă fetei, scrii despre viaţa ei sau, de ce nu un băiat?thinking
2. I feel prety
3. Viaţă de ochii lumii, poţi scrie despre cineva care să chinuie tot timpul să fie perfect, şă îşi face o viaţă ''de ochii lumii''.batting eyelashes
Sper că ţi-am dat câteva idei.

| jj95 a răspuns:

Salutare uite aici cateva titluri:
-umbre inselatoare
-spinii vietii
-cioburi de sentimente
-iubire inocenta
succes.

| MykyTha a răspuns:

Uite cateva titluri! Sper sa-ti fiu de ajutor.
Fuga de dusmani.
Prietenie falsa.
Prima dragoste.
Adolescentii.
Singuri in lume.
Doar el/ea.
Cale gresita.
Padurea terorilor.
Inima zdrobita.

| BadCat a răspuns:

Detectiva(poti scrie despre o fata care face o excursie in Mexic si acolo descopera ceva teribil despre o vedeta)
Totul e posibil
Lumini si umbre
Ma atrage interzisul
Intoarce clepsidra, da timpul inapoi
Oare se va intoarce?
Nu sunt pesimista, sunt realista
Nu-mi pasa
Copilarie spulberata
Si ce daca?
Te iubesc, dar las' ca trece
Deci pleci?

| Raluca435 a răspuns (pentru BadCat):

Cred ca e bine pentru titlu