| dany_7259 a întrebat:

dati-mi si mie un sfatcryingam stat cu un baiat la care am tinut enorm si cam de vreo luna ne-am despartit! Eu inca tin la el mult! Dar a zis ca vrea sa stam impreuna numai asa cand ne intalnim! S a accept asa decat deloc? va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| gabytza_7109 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa accepti. Nu trebuie sa te umilesti in fata lui.winking

| ruxandraf a răspuns:

Pai dragoste cu forta nu se poate ...eu tin mult mult la un tip de aproape un an. Desi nu ma place, doar ca pe o prietena.De curand incerc sa nu ma mai gandesc la el. Poate te-ar speria gandul asta, si pe mine m-a speriat la inceput.Eu zic sa accepti. Bucura-te de compania lui, daca nu ai altceva ce sa faci.Eu sunt cam mica pentru asta, poate. Dar cred ca e aproape similara situatia ...Succes happyhappy