| nykyko a întrebat:

dau funda celui mai bun raspuns: imi place de un baiat si am fost iubita lui timp de o luna si ceva, apoi m-am desp de el se el in aceeasi zi s-a combinat cu alta, ei doi au vorbit km 2 zile si timp de o saptamana el nu a mai auzit nimic de la ea, iar eu nu stiam nimic de combinatia lui sau alt ceva, si m-am impacat cu el la pranz, iar seara cand am mers la locul unde ne intrunim cu gastile, a aparut si asa zisa prietena a lui actuala, si ea nu stia nimica ca m-am impacat cu el(ea mi-a devenit o buna prietena in scurt timp si nu vreau o ranesc)si cand verisoara ei m-a intrebat cum m-am despartit de baiatul respectiv si daca am vreo legatura cu el.si i-am spus ca nu, ca nu voiam so ranesc si pe actuala lui prietena care era de fata.eu nu stiu ce s afac, el mia explicat ca daca nu a mai auzit nimic de ea timp de o saptamana el a crezut ca s-a terminat relatia lor si de aia sa impacat cu mine, si la pranz cand so impacat cu mine mi-a zis ca m ibeste si ca d aia nu sia facut nicio prietena, deci mo mintit ca seara am dat peste gashk si verisoara lu actuala prietena nu ma lasa sa ma apropii de baiatul respectiv si l-am luat pe el deoparte si mia explicat de ce...si am kazut in kk...ca acum nu stiu ce s fac. app azi am aflat ca actuala prietena are niste probleme in familie si so despartit de baiatul respectiv, dar planuieste sa se impace cu el, iar eu tot nu stiu ce s fac, nu vreau so ranesc si pe ea, dar chiar il iubesc si el ma iubeste, problema cu daca o iubeste pe ea mai tare ca mine si cu cine vrea s ramana o so vorbesc maine, dar nu stiu daca am curaj sa dau ochii cu el. putin ajutor va rog, dau fundebig grin

Răspuns Câştigător
| bunnylover537 a răspuns:

Ce-i cu situatia asta complicata?! Lol vorbeste naibii cu el, ori tu, ori ea, daca zice ca te vrea pe tine, bun, dar tine-l o vreme pe jar zicandu-i ca te mai gandesti, iar daca o alege pe ea, pa, bafta, mai sunt si altii.

1 răspuns:
| mymy_3187 a răspuns:

Despartete de el gianina...cred ca asa nu o sa mai fie complicat:d