| CafelutzzaCuLapte a întrebat:

Doamne , doamne , doamne sunt plina de nerviii ! angry
Va rog ajutati-ma ...
Este vorba tot despre baiatul ala , de atunci noi ne-am mai certat , ne-am impacat , iar ne-am certat si tot asa ! Dar la un moment dat prietena mea cea mai buna vorbea ft mult cu el pe mess afara si peste tot .si el ii spunea orice despre mine printre care si lucruri nasoale rau ! Ea i-a promis lui ca nu imi spune , ok nu mi-a spus dar a doua zi mi-a spus sa ma despart de el .eu nu batman batman nici gand ! In final m-am despartit de el . si peste cateva zile ne-am impacat .prietena mea cand a auzit nu a mai vrut sa vb k mine deloc si am stat certate nu stiu cat timp .( asta dovada ca tine mult la mine , ca eu facusem o greseala impacandu-ma cu el ) si cand am inceput sa mai vorbim am iesit amandoua afara cu gagicamiu si gagicasu...eu nu am putut sa vin exact atunci cand s-a dus si ea .am venit peste vreo ora . El spunea chestii de genu' ca " mai bine ca nu a venit ca ma facea de ras " ( cand el ma chemase si cu o zi in urma spunea niste chestii atat ce frumoase si credibile :X ) Si eu m-am certat cu o fata iar el mi-a spus ca daca e sa ma bat cu ea el se baga pentru ea k cica tine mai mult la ea decat la mine .
Nici nu mai stiu cum sa spun toate lucrurile pe care le-a spus ...ce facc ? Cum poate sa spuna ce ma iubeste enorm de mult si tot felul de lucruri neadevarate ? Ma mai impact vreodata cu el ? Helpppp !

Răspuns Câştigător
| ChinaBardy a răspuns:

La cum te-a tratat eu zic sa te desarti definitiv de el. Daca i-a zis prietenei chestii nasoale despre tine inseamna ca nu tine la tine.Prietena te-a ajutat certandu-se cu tine deoarece vroia ca tu sa nu fii cu el ca iti faci rau singura...Din numeroasele exemple pe care le-ai scris eu zic ca trebuie sa te desparti de el.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu te mai impaca cu el,nu stie ce simte,sau,nu simte nimic pentru tine. Nu stiu cum mai poti fi cu el cand ai aflat ca il faci de ras,sau ca ar tine cu alta,nu cu tine,care esti prietena lui. Nu merita absolut deloc,baieti sunt destui, care sunt in stare sa tine la tine cum trebuie, asa ca desparte-te de el.

| Aurelian0709 a răspuns:

"Bebelush1"
Nu ești Iisus menit sa îl ierți la nesfârșit!
Eu iți spun ca termini definitiv cu el, știu ca doare, dar mai bine acum decât mai târziu, dacă băiatu nu știe sa te aprecieze sa se ducă unde vrea.
Multi profita de faptul ca sunt iubiți și își fac de cap.
-Acum se spune, mâncând semințe, "te iubesc", asta a devenit o vorba aruncata în vânt.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Dă-l dq.

| giulian9 a răspuns:

Fetele puternice nu se impaca cu maimutzoii... care nu merita doar ca sa nu ramana singure!