| kapsunik99 a întrebat:

dau funda degeaba! si vreau sa dau si un anunt:
Vand 3 pui Bichon Frise aproape 2 luni; sunt deparazitati, vaccinati si foarte scumpei. [2 baieti si o fata]
Ii vand pe 600 ron.
Pentru detalii si poze ma gasiti pe:
black_blood_girl99@yahoo.com
SAU
camira97@gmail.com

SCUZE Pentru CATEGORIE

Răspuns Câştigător
| MariaaDrb a răspuns:

Eu vreau funda puppy dog eyespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

600 in total, sau de pui?
Daca de pui, cu pretul asta-i gasesti si-n magazin, deci nu faci mare oferta.

| kapsunik99 explică:

600 ron de pui [in carrefour de exemplu o prietena de-a mea ia luat cu 12, 000 roni :o
si nu-i dau cu putin fiindca sunt rasa pura si plus ca eu am cheltuit pentru deparazitare si vaccin. [deci daca ii dau cu mai putin EU ies in pierdere]

| MariaaDrb a răspuns:

Fundisa?