| anonim_4396 a întrebat:

Buna dau funda.Parintii mei doresc ca eu sa merg la dansuri populare sau tango ceva de genul asta doar ca eu am practicat unpic dansurile orientale si le iubesc mult.dar mama nici nu doreste sa auda de dansuri orientale ce sa fac? AJUTOR crying

Răspuns Câştigător
| Ione23 a răspuns:

Pai incerca sa o convingi spunandu-i ca asta iti doresti sa faci nu renuta daca asta este pasiunea ta, roaga-te mai mult de mama ta sigur va ceda si va fi de acord:* mult succes!