| BaLOnAs99 a întrebat:

Sallut looome! Vreau sa ma apuc de dansuri sportive, dar mama vrea sa incerc si dansurile populare. Ce credeti:sa le incerc pe amandoua sau doar una? Va og, am nevoie doar de sfaturi atat.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Eu am fost de un an la dansuri populare. Mie sincer mi-a placut. Am ajuns si la TV, pe Favorit.

Prin dansurile sportive nu prea castigi mult, pierzi foarte mult din greutate. Deci pentru mine nu`i convenabil.

Eu am 12 ani si cred ca tu ai 11- 12 ani, nu?

Deci gandeste-te mai bine.

| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Nu stiu ce sa zic am facut dansuri sportive si te-as sfatui si pe tine sa faci acelasi lucru o sa te ajute si e distractiv crede-ma

| MaxxMann a răspuns:

Deci, BaLOnAs, eu am fost 2 sau 3 ani la dansuri populare si chiar mi-a placut, as mai fi ramas daca nu faceam aceleasi dansuri mereu, doream unele noi, insa la dansuri sportive n-am fost dar pun pariu ca depui mai mult efort decat la cele populare. Daca vrei sa te duc la dansurile sportive trebuie sa fi mai slaba sa te poti misca mai binee, dar si la cele populare este frumos treaba e ca sa te duci undeva unde profesorul resectiv de dansuri populare sa stie sa lucreze dansuri multe cu ansamblul pe care il are, sa aiba ceva vechime si performanta. Succes la alegere! Sper sa o faci pe cea mai buna! Acum depinde si de tine unde vrei sa te duci. Sfatul meu ar fi sa te duci la dansuri sportive, acum depinde de tine. BAFTA!:*

| YummyPuff a răspuns:

Draga Balonas eu fac parte de 5 ani dintr-un grup de dansuri populare e super marfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mai bine la dansuri sportive ca la populare merg doar cocalarii. Na eu sunt rockerita si de aceea iti spun sa mergi la alea sportive. Na oricum fa ce vrei.