| Magical a întrebat:

Buna dau funda pentru cele mai bune romane, povesti sau mai bine legende dar sa fie mai lungi

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Jurnalul unui pusti, Cronicile din Narnia, Jocurile Foamei, Divergent, Insurgent, Stapanul Inelelor, Romane de Jules Verne ex( 20.000 leghe sub mari, Insula Misterioasa). Din literatura romana doar Enigma Otiliei mi-a placut, restul le citeam doar pentru BAC. Eu le-am comandat de pe eMag, deoarece le gaseti la preturi de 2 ori mai ieftine din cat in librari.

| RaduEmanuel a răspuns:

Colectia Harry Potter, Jurnalul unui pusti, Don Quijote, Romanul adolescentului Miop si daca nu iti place nici unul din astea, intreaba-o pe profa/ profu de la scoala