| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Dau funda! Povestiti-mi si mie ultimul episod din dona barbara cu lux de amanunte! Msss

Răspuns Câştigător
| AndraAlee a răspuns:

Deci! Marisela ramane cu Santos Luzardo, si Barbara pleaca cu barca si ii lasa averea Mariselei.I-ar spiritul Eustaquei si al lui Melquades o insotesc.Mujiquita divorteaza de Josefa si se insoara cu Federica. Juan Primito se duce la Altamira si locuieste acolo.

Altagracia e cu Maria Nieves
Pasaroiul e cu Genoveva
Carmelito cu Jervasia
Cecilia cu Antonio
Iar barbara se reincarneaza in fata lui santon si a mariselei.
funda? te rog

2 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Dona Barbara merita vazut nu explicat;)) nu e aceeasi chestie http://www.youtube.com/watch?v=Rv3Y0wCJqrg eu pe youtube am vazut toata telenovela :) vizionare placuta

| Deealovestpu a răspuns:

Daca ti-a placut cum a interpretat rolul Edith Gonzales iti sugerez sa vezi "Mujer de madera" E GENIALA telenovela! Sper sa-ti placa!