| alexandralove20 a întrebat:

dau funda primului care ma ajuta! as vrea sa imi faceti si mie un id cu numele matei si id sa fie ceva de genu m_matei sau matei.matei cum puteti dar sa fie cu matei. funda! va rog sa ma ajutati

17 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Bine iti fac.
Da imi dai mie funda?

| alexandralove20 explică (pentru WweEdge):

Da iti dau promit parola mi-a dai prin msj

| BoGhDaN a răspuns:

The_best_matei sau mateiasul.matei

sper sati plac fundita big grin

| alexandralove20 explică (pentru BoGhDaN):

Pai ma refeream sa imi faci tu un id si parola sa mi-a trimiti prin msj te rog pe mine nu ma lasa sa imi fac ajuta-ma te rog fami si mie un id cu prima varinta daca poti adica cea cu best

| Kaℓi a răspuns:

Matei_i_am
first_matei
the_one_and_only_matei
matei_unique
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Tehnologie" sau" informatii utilitare". Intrebarea va fi mutata.

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar te bagi tu in pixu meu. O singura intrebare esti admin.

| alexandralove20 explică (pentru BoGhDaN):

E pai eu nu iti dau funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

Asta nu este problema ta.Iti mai spun o singura data:vorbeste civilizat, eu nu ma bag in pixul tau.

| alexandralove20 explică (pentru anonim_4396):

Ce mai?

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata iti zic nu te mai baga copilule ca e treaba adminilor sa mute intrebari si sa-mi faca observati. tr00lule

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

La tine nu sa predat regula bunului simt? Sint mai mare decit parintii tai. Daca nu te opresti ramii fara cont.

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa raman fara cont cand tu nu esti admin copile si ai grija cum vorbesti tr0lule ca tu pe linga mine esti un copil. Si nu mai imi trimite inapoi ca nu imi pun mintea cu copii mici. By By

| alexandralove20 explică (pentru anonim_4396):

Mersi multa ca ti cu mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

Daca te uitai la profil vede-ai diferenta; nu sint decit 30. Cere-i omului ce n-are.

| alexandralove20 explică (pentru anonim_4396):

Uitte id meu de mess.akl putem vb mai bine: andreea.sandu46@yahoo.com

| alexandralove20 explică:

Ma ajutati? da sau nu