| girllll a întrebat:

Dau fundita! Ce dansuri se fac la balul bobocilor? Si daca stiti si cursuri cu acele dansuri nu mi-ar stricabig grinOricum dau funda :X

1 răspuns:
| lucrurisimple a răspuns:

Buna! anul trecut am organizat balul bobocilor.am avut 10 probe printre care:fata sa separe albusul de galbenus, o proba de aptitudini dans teatru mima orice te pricepi, proba de dans orice stil timp de 10 min 10 stiluri de dans manele house populara samba rumba vals michel jackson si ink 3... a fost si proba de cultura generala, de parada in haine ce reprezentau fetele.probele sunt in functie de organizatori...tot ce trebuie sa faci e sa fi tu insuti naturala: nu uitaq zambeste incontinuu juriului publicului cu asta am reusit sa fiu miss in 2006.succes