| girllll a întrebat:

Dau fundita! cine imi spune cat mai multe lucruri despre balul bobocilor la liceu? ce se face? se fac pregatiri pentru dansuri inainte de bal?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da, se fac. Eu cand am avut Balul Bobocilor, prin octombrie, ne-au inscris pe bobocii care vroiau sa participe si sa se adune intr-o anume incapere pentru a li se alege partenerii si a stabili ce se danseaza. Si in plus daca aveti o grupa in scoala de dansuri aceia vor dansa, la bal, si vor face senzatie daca aleg un dans bine pus la punct. happy

| OanaG a răspuns:

Da! Si eu am participat la Miss Boboc, sa-ti spun cum a fost la mine!

Ne-am apucat de pregatiri pe la inceputul lui octombie, balul era pe 6 noiembrie!

In luna lui octombrie, am repetat dansurile, s-a facut selctia de fete in liceu, am hotarat probele care au fost[organizatoarele de la a 12a au hotarat]

Ne-am ales partenerii, am repetat dansurile, am repetat cum sa ne prezentam, am facut un colaj de dansuri, proba fetitelor rasfatate[ne-am imbracat in pijamale], proba rochiei de seara, au fost mai multe, insa daca vrei sa participi, te-as sfatui sa participi, in ciuda agitatiei si nebunelii care o faci la repetitie, e o experienta unica, odata esti boboaca la liceu!

Indiferent de locul care il vei ocupa, indiferent de ce spun ceilalti, important e ca ai avut curajul sa participi si sa arati ce poti[nu multe au aceasta tarie].

Daca mai vrei sa-ti mai zic cate ceva lasi id`ul in privat >big grin

| girllll explică:

Id-ul meu e florydanyela(pentru toti)