| andreea555 a întrebat:

Buna dau fundita pentru cel mai bun sfat:*. Mi-a placut foarte mult un baiat si cand am reusit sa ma combin cu el nu stiu ce s-a intamplat cu mine...nu puteam sa il sarut, cand ma lua in brate il impingeam. Imi place foarte mult de el dar atunci cand suntem impreuna parca ma pierd.Si lui nu i-a convenit asta si ne-am despartit crying( mie inca imi place foarte mult si stiu ca si lui ii place de mine. As vrea sa ne impacam ...desi nu cred ca mai am vreo sansa.

El inca vorbeste cu mine pe mess... oare de ce ma port asa cand sunt cu el?
Credeti ca mai am vreo sansa de impacare?

2 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Da ai sanse.intalnestete odata cu el spanei ca tu esti mai timida de felul tau si nu te poti lasa dusa de val. spune-i sa te inteleaga sa fiti iar un cuplu si sa faci pasi mai mici in timp mai lung pana satisfactia va fi una placuta succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te porti asa cu el deoarece il iubesti prea mult si iti este teama sa te lasi dusa de val. ptc crezi ca daca i te descoperi va avea o reactie neplacuta si nu ii va placea de tine(asta cred eu ca este motivul)daca vrei sa mai fii cu el spune-i ce simti(daca nu poti sa faci asta in fata lui lasa-i un mesaj, macar atat)nu il lasa sa isi faca o imagine proasta despre tine vorbeste cu el(nu pierzi nimic daca o faci), macar sa stie de ce te comporti asa. daca tu ii zici ce simti(asta daca el te iubeste cu adevarat) va sti cum sa se comporte cu tine.probabil ca in acest moment el se gandeste ca are el o problema sau isi face griji pentru tine...macar incearca