| anonim_4396 a întrebat:

de 2 luni mi-am luat un Nokia N97 mini. Dar problema este ca se blocheaza uneori si nu mai pot face nimic cu el. Dar ciudat este ca desi se blocheaza si se stinge ecranul. pot primi apeluri si mesaje si nu raspunde nici macar la comanda de inchideree! straight face Trebuie sa-i scot bateria si s-o pun apoi la loc ca sa mearga normal. Ma poate ajuta cineva? Multumesc muult puppy dog eyes astept raspunsuriii :*

1 răspuns:
| alle1ally a răspuns:

Am patit si eu asa ceva cu un LG a trebuit sa ma duc cu el la Vodafone sa il repare si pana la urma nu iau facut nimic. apoi m-am dus la un om care se pricepe la telefoane a zis ca e stricat un pic, si il poate repara, dar nu a putut. pana la urma i l-am vandut lui si el a vandut piesele mai departe. Nu stiu daca te poate ajuta raspunsul meu dar incearca si tu si vezi ce ti se spune. Sper ca ti-am fost de ajutor!