| Manfred a întrebat:

De cand sunt mic vreau sa fiu pilot militar, ca si tata. El a facut liceul in BREAZA la colegiul Dimitrie Cantemir dupa aia scoala Fortelor Aeriene din Brasov. Intrebarea mea este: sa raman la un liceu din Bucuresti si sa ma inscriu la aeroclubul de la Clinceni(pentru a avea niste exp. la zbor), sau sa merg la Breaza unde n-o sa fac asta? Cred ca e mult mai frumos la Breaza decat la un liceu din Bucuresti.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Du-te acolo unde ai mai multe optiuni sa devii pilot militar.