| AnonimA a întrebat:

Bunahappyde cateva zile am acelasi punctaj de ce oare?thinking

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Site-ul e in renovare, e mult prea incarcat. Majoritatea userilor au patit asa. Si eu am patit. In cateva zile o sa-si revina! Ai rabdare!
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Pai...

In primul rand voi incepe cu o remarca: Voi sunteti asa obsedati de puncte, Doamne

Si raspunsul: Probabil nu ai mai raspuns la nicio intrebare din toate sectiunile oferite de TPU.

| remusbb a răspuns:

Nici la mine nu mi se mai mareste punctajul sad
nici numarul de intrebari pe care le pun
nici numarul de raspunsuri sad
oare dc?

| pufarina a răspuns:

Poate ca sunt prea multi utilizatori si se intrrupe sau nu ai rasp la nici o itrebare :?

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Sincer nu stiu sa iti spun dar si eu am patit la fel thinking