| Rooooooooooxi a întrebat:

De cateva zile cand raspund la intrebari nu mi se mai adauga puncte in scorul total mi se adauga doar in paranteza acolo unde scrie "***in ultimele 7 zile"iar eu raman la acelasi punctaj. ce pot face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti face nimic. Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai actualizat punctajul de cca 6 zile, asa se intampla la toti. S-a mai intamplat si anul trecut, timp de cca o saptamana. O sa revina la normal in viitorul apropiat si nimic nu se pierde, este nevoie doar de putina rabdare. Numai bine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistita!
Numai bine!

| AnneMarri a răspuns:

se pare că este ceva defecţiune pe site , la toţi e aşa
aşteaptă puţin , până se va rezolva ;)
şi eu am mai pus întrebarea şi am aflat că şi anul trecut s-a întâmplat
http://www.tpu.ro/......teva-zile/

| solumaam a răspuns:

Moderatorii sunt in postul pastelui laughing
Asa se intampla la toti si am inteles ca nu este prima data, dar se va rezolva in cateva zile!

| andreeutzsa a răspuns:

Tu nu poti face nimic. Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai actualizat punctajul de cca 6 zile, asa se intampla la toti. S-a mai intamplat si anul trecut, timp de cca o saptamana. O sa revina la normal in viitorul apropiat si nimic nu se pierde, este nevoie doar de putina rabdare. funda plsssss