| Ahitmbgitw a întrebat:

De cateva zile am o relatie-prima mea relatie. Nici el nu a mai avut pana acum vreo prietena, deci va fi si la el pentru prima data.
Sunt cam ingrijorata in legatura cu sarutul pentru ca nu m-am mai sarutat niciodata pana acum. Si el e in aceeasi situatie. Ce trebuie sa fac? Cum?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine si o sa fie bine. O sa va dati singuri seama ce trebuie sa faceti.

| merycycy a răspuns:

Totul va fi bine!

| jettaa a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji in legatura cu sarutul, totul va fi bine te asigur, nu te mai gindi atit de mult si atithappy...sarutul e ceva special si in momentul cind asta se va intimpla gindurile nu te vor mai chinui in legatura cu asta si vei uita totul, doar fii sigura ca nu e atit de strashnik, totul se va intimpla fara sa vrei nu trebuie sa te gindesti cind unde cum, fii sigura in puterile tale...succese:3