| smile a întrebat:

De cateva zile am probleme cu messenger`ul.Ma loghez si dupa cateva minute constat ca de fapt eu sunt offline pe mess.
Stiti cumva care ar putea fi cauza?
Funda.Multumesc!

2 răspunsuri:
| harcioaga a răspuns:

Cred ca mess 11 este un *** pentru ca si eu am probleme foarte multe cu el si nu stau invizibil deloc! l-am sters, l-am dezinstalat si l-am instalat si tot imi face figuri!

| lorrenush a răspuns:

Nu cumva pe prima pagina de mssg cand trebuie sa scrii id, parola ai selectat "invizible to everyone"? Daca da sa stii ca aceea e cauza si trebuie sa o deselectezi.by!