| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile nu ma mai inteleg deloc bine cu Andreea(B. F.-ul meu). Azi a fost ziua ei, i-am facut un tort am adus boxele la scoala, Iam adus mai multe cadouri, in fine.Si azi dupa ce am iesit de la ore a venit o alta prietena de-a ei...Umbla cu ea de cateva luni de cand nu mai cre cu cine sta.Si azi, dupa ce am ajuns acasa am sunat-o sa vad ce face. Mi-a raspuns mama ei, care mi-a zis ca e in oras.Am asteptat 30 de minute, dupa care m-a sunat si mi-a zis ca a iesit in oras cu fata aceea si inca 3 baieti, findca i-a scos la o prajitura cu ocazia aniversarii ei.
Nu inteleg.De ce nu m-a chemat si pe mine? baietii aceia nu sunt asa buni prieteni cu ea. Ce s-a intamplat.
Va rog ajutati-ma. Dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Si inca un lucru... dupa petrecere nu ti-a multumit? poate ca are un motiv sa faca lucrul asta dar sincer nu stiu nici eu pentru ca nu o cun asa ca mai bine vb cu ea si fa-o sa te asculte si apoi rezolvati lucrurile:* bafta

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Ar trebuii sa stai de vb cu ea, s-o intrebi dc se comporta asa cu tine, sa-i explici cum te simti.

| Andreea_2177 a răspuns:

Cel mai bine ii cumperi o cutiuta muzicala de pe www.cutiuta-muzicala.ro

| Ana1329 a răspuns:

Da. Dar. A fost asa la fazaa asta. Daca eu as face asa s-ar supara si ar face tot posibilul sa-i faca pe ceilalti sa ma urasca. Ei nu ii convine ca fostul ei prieten se uita la mine! I-am explicat ca nu`mi placce de el si chiar nu-mi place.Cand era cu el Eram prieteni buni.Si dupa ce s-au despartit mi-a spus sa nu mai vb cu el.si nu am mai facut-o pentru ca e prietena mea si tin la ea.