| KaTaLiNaDeEa a întrebat:

de cateva zile nu mai pot de pe laptop sa intru pe facebook. de pe tableta pot. imi apare imaginea alba si stanga scrie FACEBOOK, acasa(0),cereri(0),etc. Nu inteleg de ce. de ieri nu-mi mai merge. dau funda sad help me

2 răspunsuri:
| Dy2000 a răspuns:

Cred ca ai virusi in pc.incearca sa instalezi din nou windows.ul

| Lucasion a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme de cateva zile, nu stiu de ce, presupun ca din cauza conexiunii la internet dar nu stiu sigur. In rest poti sa intri pe orice site nu?
Nu stiu din ce cauza, dar daca rezolv problema voi fi primul care te voi ajuta.big grin