| Aaxell a întrebat:

Am o problema de cateva zile nu mai merge sa intru pe facebook. Dau pe google, facebook logare, si imi apare decat o pagina alba pe care scrie facebook, mesaje, cereri, etc. Nu stiu daca ati inteles la ce ma refer da' va rog care stie sa ma ajute.Din ce cauza face asa si cum as putea sa il fac sa revina?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa verifici data si ora pc-ului. Sterge cookie-urile (ctrl shift delete) sau incearca alt browser.