| Jessilangdon a întrebat:

De ce ar întreba un băiat o fată daca ea se uita la hentai?

Răspuns Câştigător
| Horus35 a răspuns:

Doar un nesimțit/o nesimțită poate întreba pe cineva care îi este necunoscut sau nu au o relație prea strânsă dacă se uita la hentai, se masturbează sau alte întrebări intime și personale, sub pretextul: "eu sunt "open mind", tu ești o falsă/un fals dacă nu răspunzi sau nu recunoști. Toată lumea o face." V-ați jucat și voi adevăr sau provocare cum s-a mai jucat cineva mai devreme?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sa o cunosca mai bine, dar cati ani aveti copii?

| Jessilangdon explică (pentru RAY):

Eu am 18, el are 19

| RAY a răspuns (pentru Jessilangdon):

Il placi?

| Andreeush a răspuns:

De prost educat ce este.

| Justme1997 a răspuns:

Ca sa-si faca filme cu tipa facand degetica uitându-se la hentai. Sau asteapta recomandari