| Anonimasimpla a întrebat:

Buna de ce baietii din ziua de azi se gandesc doar la distractie? Cu toate ca unii vor o relatie serioasa, dar stiti cum este teoria ca teoria dar practica ne omoara.Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza infantilismului de care dau dovada chiar la varste cand ar trebui sa fie maturi pe deplin.Pentru majoritatea relatiile sunt vazute ca motive bune doar pentru a cunoaste cat mai multe fete pe care sa le prezinte drept trofeele lui de cuceritor irezistibil.Pentru a nu te numara printre victimele unor astfel de smecheri gagicari analizeaza-l inainte de a i te darui.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parerea mea este ca unii vor, dar putini pot. Unii nu pot nici dupa ce fac ceva practica.

| PaRaZyTu a răspuns:

Nu neaparat, sunt unii baieti care chiar stiu ce vor de la viata, si care ar face multe ca sa le iasa, dar care mereu isi lasa putin timp si pentru distractie... fara putina distractie viata ar fi plictisitoare