| Amy a întrebat:

De ce, in ultima vreme, cand incerc sa ma loghez pe facebook, imi spune ca am contul blocat pentru o perioada, din cauza unor probleme ale site-ului? Mi s-a intammplat de multe ori. Voua tot asa vi se intampla?

1 răspuns:
| loryyy_7762 a răspuns:

Buna amy.sincer nu mi sa antimplat niciodata asa ceva,dar ai incercat sa intri si de pe alt pc sa vezi daca nu cumva e de la pc tau? sau ati mai stie cineva parola si ti-a intrat si tia blocat? bafta multa sa-mi zici si mie ce ai rezolvat, ast ras tau, te-am pupat