| Casiana a întrebat:

De ce mi se schimba statusul singur la messenger? Se schimba fara sa dau eu?cryingMultumesc, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Pentru ca asculti muzica cu winamp.
Intra si iesi de pe messenger sau asculta muzica cu alt program.

11 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Probabil are erori...sterge toate statusurile din messenger s-au trage-i una monitoruluilaughing,[glumeam]...

| putzulica a răspuns:

Si mie la fel mi se intampla cateodata dar dau restart!

| bLow a răspuns:

Poftim :) http://e-protv.info/? p=769

| danny105 a răspuns:

I'm glad to announce you that your password has just been cracked happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...se mai intm uneori... poate ai virushi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si eu am avut aceiasi problema si ma ajutat cu coleg sa o rezolv. te duci la program files >>> winamp>>>plugins>>> de unde stergi "gen_msgr. dll"(daca ai winapm si mess-ul deschise, inchidele ca sa te lase sa-l stergi) si gata happy. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca exista un program prin care iti pune la status ce vrea el\ea asa ca...sh eu fac de multe ori asabroken hearthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program files>>>winamp>>>plugins>>>si aici stergi "gen_msgr. dll"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program files>>>winamp>>>plugins>>>si aici stergi "gen_msgr. dll"