| Crypt a întrebat:

Cum pot schimba cuiva statusul pe messenger?

4 răspunsuri:
| Roxxette a răspuns:

Nu poti decat doar daca ii sti parola sa intri pe id-ul lui happy

| UrsuletzMicutz a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php asta e site-ul unde poti schimba status-urile...iar daca vrei ca ceilalti sa nu-ti mai poata scrimba status-ul da la Yahoo, da la"Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si fa exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg

| Crypt explică (pentru UrsuletzMicutz):

Nu merge ma mereu cand incerc sa-mi-l schimb mie cu acel site imi baga niste adrese de mess in lista nu imi schimba nici un status am incercat de 43 de ori am numarat

| Hikari a răspuns:

Pe www.YmLand.com.
Bafta!