| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook dupa telefon? imi zice "500 : Eroare
Eroare Server"
Am Samsung gt c 3510. FUNDAAAAAAAAA( Am umblat si la setari si nimic sad )

5 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Si la mine tot e asa, am pus si eu astfel de intrebare http://www.tpu.ro/......ce-sa-fac/

am umblat si eu la setari, doamne ce se intampla?

| MrSoapte a răspuns:

Poate ca versiunea instalata, nu este compatibila cu telefonul tau!

| Skynettt a răspuns:

Poate nu ii compatibil si eu am tot un Samsung gtc3510 si imi merge nu stiu dar al meu ee corby al tanu nu stiu ce ee...

| Queeen a răspuns (pentru Skynettt):

Mergea aseara, dar de azi numai mergesad

| Skynettt a răspuns:

Stergel si instaleaza-l din nou sau inchide si deschide telefonul...