| alinusaa a întrebat:

de ce un baiat se ofera sa conduca o fata acasa? ce credeti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o place.
Pentru ca vrea sa o protejeze.
Pentru ca vrea sa o agate.
Pentru ca multe "conduceri" din astea se lasa cu un sarut sau sex.

xoxo, traficanta de sentimente roz

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pentru ca asta arata, intr-un fel ca baiatul este in stare sa o apere, sa o protejeze.Plus ca tine de maniere.Plus ca are ocazia de a dovedi cat de galant poate fi, sau de "cavaler"

| AshuraElric a răspuns:

Să afle unde stă laughing...
1.Pentru că vrea să o ştie în siguranţă (aka. probabil o place sau aşa ceva sau doar îşi face griji pentru ea thinking )
2. Îi face plăcere să stea de vorbă cu ea sau pur şi simplu îi face plăcere să conducă oamenii până acasă (îi plac drumeţiile...hate them )
3. În timp ce fata se gândeşte "Ooooo... vrea să mă conducă până acasă, oare mă place?"motivele lui pot fi uneori banale: nu are ce face acasă, abordaţi un subiect important şi vrea să-l finalizaţi etc. big grin

| mada00madalyna a răspuns:

Pot fi mai multe motive:1.fiindca e amabil, 2.dorese sa ii spuna ceva pe drum, 3.pentru ca o place...

| AdYtZu_5667 a răspuns:

Eu cred ca te place. vezi ce chesti de genul asta mai facebig grin

| TheJoker1 a răspuns:

Pai probabil el vrea sa fie un gentelmen si vrea sa o conduca acasa dar binteles de obicei cand ajunge la usa o saruta, pup Aly.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista mai multe motive. Ori baiatul place fata respectiva, ori este pur si simplu bun simtz. Un baiat bine-crescut, asteapta pana cand vine cineva sa ia fata sau o conduce chiar el acasa. Nu inseamna ca daca a condus-o acasa o place neparat.

| DariaDespina a răspuns:

Cred ca pentru a petrece mai mult timp cu fata cu care ai iesit