| alinusaa a întrebat:

Credeti ca un coleg care doreste sa te conduca mereu acasa o face pentru ca te place? ati fost in situatia de fi conduse de colregi acasa fara nici o alta intentie dim partea lor?

Răspuns Câştigător
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Depinde, daca are locuinta in jurul tau si eu te-as conduce happy Dar daca sta in alta directie da te place! Daca privim lucrurile doar cu aceste 2 variante happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că are o simpatie față de tine!
Pa, pa.

| cuvant a răspuns:

Da. Te simpatizeaza cel putin. Se intampla sa te conduca pentru a te cunoaste mai bine si sa apoi daca simte ceva diferit sa iti spuna. Dar se intampla sa te conduca doar ca ii face placere

| boogdan91 a răspuns:

Cu siguranta o face pentru ca te place!

| babzibazatu a răspuns:

Depinde, daca o face special pentru tine (in sensul ca numai cu tine merge, iar el sta relativ departe de tine, dar tine sa te conduca acasa), poate insemna ca te place... dar daca sta ceva de genul la 2 blocuri distanta de tine gandeste-te ca e posibilitatea doar sa i se para ca esti "ok" si ca la urma urmei mai bine merge cu tine decat sa mearga singur. Totusi, de-a lungul timpului, apropiindu-va puteti trece de la amicitie la o alta relatie...

| valentingb a răspuns:

Da cred. Timpul e o investitie. De ce sa investeasca aiurea?
nu ca tu esti un produs...scuze

| cherrybomb a răspuns:

Hahaha pe mine mereu ma conducea cate un coleg acasa seara( cand veneam de la liceu. ieseam la ora 8 jumate si acasa ajungeam pe la 9 si ceva si trebuia sa o i-au printre blocuri si imi era frica. si ma rugam de cate unu, du-ma si pe mine pana in fata blocului este pentru ultima datalaughing

| InuIo a răspuns:

Da. Nu e neaparat sa te placa. S-ar putea sa vrea sa fiti doar prieteni sau si sa te placa. Fi atenta la el in alte zile si asa ti-ai putea da seama daca chiar te place.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Da...eu mereu ma duc cu un coleg acasa...si nu simte nimic pentru nime.pe drum vorbim radem.si intre noi nu se intampla nimic.
in cazul tau depinde si de cum se comporta cu tine smug... Sper ca ti'am fost de ajutorbig grin

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Pai, daca vrea sa te conduca mereu acasa evident nu o face din lispa de preocupatie ci din faptul ca simte ceva pentru tine big grin

| Niiinaa a răspuns:

Deci da si pe mine mau condus n baieti si nu ma plac da o fac in semn de prietenie unii, iar altii poate ca o plac pe fata respectiva, in cazut tau daca mereu doreste sa te conduca poate ca te placesmug

| alinusaa explică:

El nu sta in a propiere se intampla destul de des si cateodata ne asteptam daca mai vem treaba prin oras ca sa m aduc acasa

| didiDia a răspuns (pentru alinusaa):

Dar tu il placi pe el?

| alinusaa explică:

Da m am atasat de el

| Rebeca99 a răspuns:

Poi acea persoana conduce alta persoana acasa de multe ori e ca ori place acea persoana, ori e draguta cu acea persoana sau vrea ceva de la acea persoana.