| HelloKitty9000 a întrebat:

De ceva timp imi place de un băiat pe care il cunosc de când eram mai mică, părinții noștri fiind prieteni de familie. El este cu 5 ani mai mare decât mine dar de fiecare data când merg ne aruncam priviri,si.a pus capul pe umărul meu,intr.o seara când imi era frig mi.a dat hanoracul lui si dupa m.a lăsat sa.l păstrez o saptamana,ridica sprânceană la mine si mai multe chestii drăguțe. Sora lui cu care ma înțeleg foarte bine mi.a zis ca si.a dat seama ca il plac,deoarece imi sclipesc ochii când il vad, tremur si imi bate inima. Problema e ca el este cu o fata mai mică decât el cu un an cu carevsevtot cearta. Ma place? Dări.mi un sfat pentru ca nu stiu ce sa mai fac de când am fost ultima data la el parca plutesc. Va rog ajutați.ma! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Comunicati mai mult, faceti activitati mai multe dese

| Peridava a răspuns:

Faptul ca ti-a dat hanoracul, arata ca are o buna educatie. Ridica sprinceana? Se mira de ceea ce poti tu sa debitezi. Oare mereu spui ce trebuie? Voi ati crescut practic impreuna si sinteti ca fratii. In schimb, hormonii tai sint nestapiniti. Ar trebui sa te controlezi si sa vezi faptele asa cum sint, nu cum vrei tu.