| Aly28 a întrebat:

BunahappyDe curand am revazut telenovela amor real.si mi-a placut foarte mult:Ximi puteti spune ce telenovele v-au placut voua cel mai mult, si care v-au impresionat? fundawinking

3 răspunsuri:
| Aly28 explică:

Ms baby.dar l-am vazut:*

| Theya1703 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut SSNHP ( SIN SENOS NO HAY PARAISO ). Chiar e frumos filmul. big grin Merita fiecare episod. Iar la ultimul am plans atat de mult, plangeam si la scoala cand imi aduceam aminte... sad Un film trist si frumos love struck

| sojustme a răspuns:

El rostro de analia si sin senos no hay paraiso