| allestrumf a întrebat:

De curand am uitat parola la telefon si eu am blocate mesajele. Imi puteti spune va rog frumos cum pot sa imi resetez telefonul adica sa ii bag din nou setarile din fabrica. Tin sa mentionez ca este un Samsung c3050 original. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anonimTm a răspuns:

#*2562# - resetare telefon
#*3849# - resetare telefon
Asta cred ca ar trebui sa mearga daca dai resetare din fab ai gija ca iti sterge tot de pe telefon si cred ca si de pe sim

| allestrumf explică (pentru anonimTm):

Poi am citit si eu pe net de codurile astea, dar nu stiu unde sa le bag. Daca puteti sa imi da-ti si mie cateva instructiuni as fi tare recunoscatoare.

| anonimTm a răspuns (pentru allestrumf):

Cum ai scrie un numar de tel si ai apela asa faci si cu codecurile acesteahappy