| florentina_9904 a întrebat:

Buna de curiozotate de ce majoritatea o urati pe Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| iamthewildyouth a răspuns:

Majoritatea o urasc pentru ca asta face toata lumea, a devenit o "moda". Daca nu o urasti ti se spune ca nu ai gusturi in muzica oh go on. E la fel si cu JB si 1D.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florentina_9904 explică:

Tu dar restul...

| Kasia a răspuns:

Eu nu o urasc.imi place de ea ca om, cum arata si vocea ei e incredibila.acum 2 ani era fashion-iconul meubig grin

| ItsMaxi a răspuns:

Unii o urasc deoarece n'o mai suporta drept ''hanna banana'' rolling on the floor) si d'aia

| 0Denis0 a răspuns:

Probabil multora a inceput sa le placa mai putin dupa ce au vazut-o ca si-a scurtat parul. Multi cred ca ii statea mai bine inainte, adica ca si atunci cand aparea in serialul Hannah Montana (scuze daca am scris gresit).