| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine urati mai mult dintre Selena Gomez, Justin Bieber si Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| Shinnok9409 a răspuns:

Pai dc sa zicem oameni buni ca-i uram nici macar nu-i cunoastem cu adevarat poate,, saracii" oameni is de treaba cine stie?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pe niciunu dintre ei. Nu am cum sa urasc o pers pe care nu o cunosc, happy

| alexandraplay a răspuns:

Justin cacatu* si cyrus pe Selena o iubesc

| SWAGGER a răspuns:

Sunt belieber deci pe Justin nu am cum sa il urasc..pe selena nici atat din moment ce e logodita cu el, deci cine ramane...Miley LOGIC!

| crazyvioletflame a răspuns:

Cyrus! Yeach...

| AceOfSpades a răspuns:

Miley cyrus.

| Deicide a răspuns:

Hăhă,toţi trei.