| Madalina1455684 a întrebat:

Buna:)
De la o vreme nu mai stiu cum sa imi aranjez parul.
Am parul in scari cam asa cum il are tipa http://www.culinar.ro/......24295.gif.
Numai ca eu nu il port pe tot intr-o parte.
Dar deja m-am saturat zi de zi coada sau intins cu placa. Oricum deja varfurile sunt praf.
Daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu alte coafuri de zi/de scoala.
Ms:*. funda

3 răspunsuri:
| Madalina1455684 explică:

Da intr-adevar e frumoasa tunsoarea lui Ella dar eu nu mai vreau sa ma tund. vreau niste idei in legatura cu aranjarea luihappy

| ElectricChapel a răspuns:

Te-ai putea tunde ca ella de la dansez pentru tine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai putea tapa sustongue...sau sa te ondulezi sau kreponezi...ai inkerkat?big grin