| Some0ne a întrebat:

Buna!happy de la un timp primesc o gramada de e-mail-uri cu diferite reclame, de la diferite site-uri pe care nu am intrat niciodatastraight face
Ce as putea sa fac sa nu le mai primesc, in afara de a ma dezabona de la fiecare in parte? Am incercat asta, dar primesc la fel de multe de la alte si alte site-uri.
Fundita!

p. s. : mail-urile le primesc in spam

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Blocheaza adresele lor de pe care ti se trimit mail-uri. Deschide pagina principala de mailuri, dai la Options, apoi mail options, apoi in stanga la blocked adresses, la add an adress scrii adresa de mail de la care nu mai vrei sa primesti mailuri si apoi dai click pe plusul din dreapta casutei pentru a o adauga. Adresa se adauga in casuta aia mai mare de dedesubt. Asta e tot.