| simmy_8381 a întrebat:

Stie careva de ce nu primesc mail-urile? Nu stiu de ce, dar de la un timp nu primesc nici unul. Daca de ex., imi fac cont pe vreun site, nu primesc mail-ul pentru a confirma...etc. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Verifica folderul "Spam". E posibil sa ajung acolo.

| simmy_8381 explică:

Nu sunt in spam. am incercat sa trimit un mail de pe alta adresa si dupa ce mi-a aratat ca a fost trimis, pe adresa respectiva a venit un alt mail cu : Message body

Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

:
Remote host said: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account (********_**@yahoo.com) [-5] - mta1059. mail.mud. yahoo.com [BODY]

--- Below this line is a copy of the message... apoi o pagina scrisa cu nu stiu ce chestii happy. so, ma puteti ajuta?