| anonim_4396 a întrebat:

De mult timp caut o melodie care sa se potriveasca intr-un fel sau altul cu ceea ce simt. E cam greu de descris, insa... As vrea sa-mi spuneti melodii cantate de fete, de preferat, care sa exprime cumva situatia urmatoare:
-cunosti un baiat, ati vorbit foarte putin, va salutati zilnic, exista piviri cu subinteles intre voi si nimic altceva.
Macar ceva asemanator... Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| mazzylazzy a răspuns:

Heei, inteleg perfect situatia ta happy Trec prin acelasi lucru din pacate. Uite cateva pe care le ascult, si chiar se potrivesc: Gnash-I hate you i love you; Alex & Sierra- Little do you know; meghan trainor-like im gonna loose you; Zara larsson-never forget you si mai sunt multeeee in general cand dai pe una din melodiile astea pe you tube iti apar melodii asemanatoare recomandate in dreapta si mai gasesti si asa.happy