| ilegale a întrebat:

De obicei nu am probleme legate de moda :)) dar. acum nu sunt foarte sigura de nebuneala mea :)). Vreau ca maine sa ma imbrac intr. o rochie stil marinar ca asta din poza doar ca a mea are dungile albe mai groase http://4.bp.blogspot.com/......N0401.JPG. Problema e ca eu vreau sa imi pun un dres mov si tenesi negri, ceva nonconformist :)). Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Mai, dupa parerea mea e super tare:X! Incercaoh go on, cui nu-i place sa nu se uitelaughing)!

Te ppup!:*

4 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

E okwinking

depinde cum iti vine rochia happy

| LastChance a răspuns:

Mi se pare siper tare combinatia, dar cred ca mai frumos ar fi cu dres gri sau negrubig grin

| alinutzaaa a răspuns:

Mai bine ar merge un dres rosu, dar si cel mov se potriveste. happy

| KIRY02 a răspuns:

Dupa mine aete OK, dar cred ca ar sta bine si niste accesori de culoare mov... happy