| Alexandra_Madalina_1989 a întrebat:

Buna,de unde pot lua bilutele pentru bratara Shamballa?laughing Fundita!puppy dog eyes Dar vreau din Romania si cat ar costa una?

Răspuns Câştigător
| Tataru_Oana-Gabriela_1988 a răspuns:

Le gasesti aici: http://www.adalee.ro/......ru.html... sau pe alte site-uri de genu.

1 răspuns:
| ShamballaJewellery a răspuns:

Bratari originale Shamballa import Danemarca numai pe www.shamballajewellery.ro sau pe Facebook la Shamballa Jewellery Romania. Livrare gratuita in Bucuresti. Mai multe detalii pe www.shamballajewellery.ro